tel.: 504 865 389 arturfalkowski3@gmail.com

DEKARSTWO

Czym zajmuje się dekarz?

Dekarz

 

Dekarz specjalizuje się w dekarstwie – jest rzemieślnikiem, który zajmuje się kryciem dachów przy użyciu pokryć cermanicznych, blaszanych oraz pokryć naturalnych tj. łupek kamienny, strzecha, gont drewniany, a także ich konserwacją i naprawą. Nierzadko wykonuje również więźbę dachową i poszycie pod pokrycie dachu oraz montuje w wiadomej okolicy okna, wyłazy, świetliki i systemy rynnowe odprowadzające wodę. W dużym skrócie: dekarz odpowiada za stan i wygląd dachu. A przecież dach to wizytówka każdego domu, a na dodatek gwarant ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi!

 

Jakość współpracy

 

Ten, kto mierzy się z budową domu, doskonale wie, jak istotne jest znalezienie dobrego dekarza. Każdy szuka specjalisty, który zna się na swoim fachu oraz wykonuje go solidnie i z należytą precyzją. W tym zawodzie liczą się przede wszystkim wiedza, doświadczenie i kwalifikacje. Dlatego też szczycimy się, że naszą firmę tworzą Mistrzostwie Świata oraz Polski w dekarstwie. Na tym etapie rozwoju umiejętności nic nie ma prawa nas zaskoczyć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i trzymamy rękę na pulsie, śledząc wszelkie budowlane nowinki.

Dobry dekarz to skarb na wagę złota!

Serwis Dachów

 

Niedoświadczeni dekarze potrafią napytać prawdziwej biedy. Nieszczelna izolacja dachu, źle wykonane pokrycie czy więźba ze słabej jakości drewna to problemy, które z czasem wpłyną na komfort wszystkich domowników. Koszty ciągłych napraw niejednokrotnie przewyższają koszt zatrudnienia profesjonalnego dekarza.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi dekarskie, zapewnimy Ci szczelny, stabilny, a przede wszystkim trwały dach, który pozostanie w nienagannej kondycji przez kolejne lata. Na wykonane przez nas usługi wystawiamy gwarancję!

Kontakt z nami

tel.: 504 865 389
arturfalkowski3@gmail.com

Dane adresowe

Łabędzia 30
15-539 Białystok